godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
16:30
Acrofun Początkująca
6+ LAT
Trener Patryk Mazur
Flipping Początkująca
9+ LAT
Trener Krzysztof Twardzik
Gimnastyka Początkująca
10+ LAT
Trener Patryk Mazur
acrofun Początkująca
7+ LAT
Trener Krzysztof Twardzik
PARKOUR KIDS Początkująca
5-7 LAT
Trener Kamil Zubrzycki
Acrofun Początkująca
6+ LAT
Trener Patryk Mazur
Parkour Początkująca
7-12 LAT
Trener Kamil Mirzejewski
freerunning Początkująca
7-12 LAT
Trener Dawid Jagodziński
17:00
Funjump Początkująca
4-6 LAT
Trener Krystian Żak
Funjump Początkująca
GRUPA ZAMKNIĘTA
5-7 LAT
Trener Krystian Żak
funjump Początkująca
4-6 LAT
Trener Krystian żak
funjump Początkująca
4-6 LAT
Trener Krystian Żak
PARKOUR Początkująca
7-12 LAT
Trener Kamil Mirzejewski
Parkour Początkująca
7-10 LAT
Trener Krzysztof Skoczylas
PARKOUR KIDS Początkująca
5-7 LAT
Trener Kamil Zubrzycki
PARKOUR Średniozaawansowana
pon. 17:45 + śr. 17:00
7-12 LAT
Trener Kamil Zubrzycki
17:15
Gimnastyka Początkująca
8+ LAT
Trener Krzysztof Twardzik
Freerunning średniozaawansowana
8+ LAT
Trener Dawid Jagodziński
17:30
gimnastyka Początkująca
7-12 LAT
Trener marta kulesza
gimnastyka Początkująca
7-10 LAT
Trener Ewa Ludwikowska
17:45
Gimnastyka Początkująca
7-12 LAT
Trener Patryk Mazur
Akrobatyka Początkująca
7-12 LAT
Trener Patryk Mazur
gimnastyka średniozaawansowana
kontynuacja
z roku 2021/2022
7-12 LAT
Trener Patryk Mazur
gimnastyka Średniozaawansowana
Kontynuacja
z roku 2021/2022
8+ LAT
Trener Patryk Mazur
akrobatyka Początkująca
7+ LAT
Trener Patryk Mazur
Parkour Średniozaawansowana pon. 17:45 + śr. 17:00
7-12 LAT
Trener Kamil Zubrzycki
Flipping Średniozaawansowana
7-12 LAT
Trener Krzysztof Twardzik
PARKOUR średniozaawansowana
7-12 LAT
Trener Kamil Mirzejewski
freerunning średniozaawansowana
10+ LAT
Trener Dawid Jagodziński
18:00
Parkour Średniozaawansowana
10+ LAT
Trener Kamil Mirzejewski
PARKOUR Początkująca
7-12 LAT
Trener Kamil Mirzejewski
18:15
Akrobatyka Kontynuacja
z roku 2021/2022
7-10 LAT
Trener Krystian Żak
Funjump Kontynuacja
z roku 2020/2021
4-6 LAT
Trener Krystian Żak
akrobatyka Początkująca
7-10 LAT
Trener Krystian żak
Akrobatyka Początkująca
7-10 LAT
Trener Krystian żak
PARKOUR średniozaawansowana
7-12 LAT
Trener Kamil Mirzejewski
Parkour Początkująca
10+ LAT
Trener Krzysztof Skoczylas
Parkour Początkująca
7+ LAT
Trener Kamil Zubrzycki
PARKOUR KIDS Początkująca
5-7 LAT
Trener Kamil Zubrzycki
18:30
Flipping Początkująca
7-12 LAT
Trener Krzysztof Twardzik
Freerunning Początkująca
7-12 LAT
Trener Dawid Jagodziński
18:45
gimnastyka artystyczna Początkująca
7-12 LAT
Trener Marta Kulesza
gimnastyka Początkująca
10+ LAT
Trener Ewa Ludwikowska
gimnastyka korekcyjna Początkująca
6-10 LAT
Trener Maciej Pietrzycki
19:00
Gimnastyka Zaawansowana
pon. + śr. 19:00-21:00
12+ LAT
Trener Patryk Mazur
Gimnastyka Zaawansowana
wt. + czw. 19:00-21:00
12+ LAT
Trener Patryk Mazur
gimnastyka zaawansowana
pon. + śr. 19:00-21:00
12+ LAT
Trener Patryk Mazur
gimnastyka zaawansowana
wt. + czw. 19:00-21:00
12+ LAT
Trener Patryk Mazur
gimnastyka średniozaawansowana
7+ LAT
Trener Patryk Mazur
Parkour Zaawansowana
12+ LAT
Trener Kamil Zubrzycki
Flipping Zaawansowana
12+ LAT
Trener Krzysztof Twardzik
PARKOUR Zaawansowana
śr. 19:00 + pt. 19:30
10+ LAT
Trener Kamil Mirzejewski
freerunning zaawansowana
pon. 19:45 + czw.19:00
13+ LAT
Trener Dawid Jagodziński
19:15
Parkour Początkująca
7-12 LAT
Trener Kamil Mirzejewski
PARKOUR zaawansowana
10+ LAT
Trener Kamil Mirzejewski
19:30
Parkour Średniozaawansowana
12+ LAT
Trener Kamil Zubrzycki
PARKOUR Początkująca
10+ LAT
Trener Kamil Zubrzycki
PARKOUR zaawansowana
śr. 19:00 + pt. 19:30
10+ LAT
Trener Kamil Mirzejewski
19:45
Freerunning Zaawansowana
pon. 19:45 + czw. 19:00
13+ LAT
Trener Dawid Jagodziński